İp Bul v1.0 – İp Bulma Scripti Php – Map Destekli

Merhaba değerli arkadaşlar phpde çok yeni sayılırım ilk çalışmam bir ip bulma scriptidir.Script otomatik olarak siteye giren kullanıcılara ip adresini gösterir.Buna ek olarak adsense yada diğer reklam şirketleri için uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

3 Adet reklam alanı bulunmaktadır.Sağ ve sol blok olmak üzere 2 adet 160×600 ve orta üst blog 468×60 ebatlarında 3 adet reklam alanımız var.

Buna ek olarak ip adresleri Google map desteklidir.Yani ip adresine göre google map aracılığı ile konum gösterilmektedir.

Map iframe ile çağrılmaktadır.Map için google map apiyi araştırabilirsiniz.Çünkü api kodları sadece tek sitede çalışmaktadır.Bu nedenle map iframe ile çalışmaktadır.

Scriptte ayrıca detaylı ip bilgilerine bakma,ip türleri hakkında bilgi verme mevcut.Site başlığı, anahtar kelimeler,site açıklaması dinamik olup ayar.php dosyasından ayarlanmaktadır.

Yine aynı şekilde reklam kodlarınıda reklamlar için yapılmış olan php sayfalarına atabilirsiniz.

Script kurulumu basittir. ayar.php dosyasını kendinize göre düzenledikten sonra php destekleyen sunucunuza dosyaları atınız ip bulma scriptiniz hazır.Script tamamen ücretsiz olup sizlerden tek ricam footer alanını lütfen silmeyiniz.Php bilgimi genişlettikçe scripti geliştirmeye çalışacağım.Dilerim işinize yarar.

Demo: İp Bul v1.0 Demo
İndir: Scripti İndir
Ekran Görüntüsü:

4 thoughts to “İp Bul v1.0 – İp Bulma Scripti Php – Map Destekli”

  1. saol script için fakat benim bi sorunum var benim sitem xko.vv.si burda ip detaya bastınmı sayfa çalışmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir