Bir hepsiburada hikayem

Efendim kısa bir süre önce Dvd player lazım oldu, evde yıllarca profilo ürünlerini kullandık, markaya güvenerek hepsiburada.com üzerinden siparişimi verdim.

Ürün 2 gün sonra elime ulaştı.Hepsiburada firması ile aynı semtteyim hatta mahallelerimiz akraba ama kargo süresi nedendir 2 günün altına düşmüyor.Hızlı gönderi yazsa dahi.

Neyse ürün geldi acelesi olmadığı için ürüne bakmadım tabi ki.Aradan 2 gün geçti dedim şu dvdye bakayım nedir ne değildir.Hay bakmaz olaydım.
Kutudan çıkarır çıkarmaz made in çakma çin kokusu geldi zaten altında etiketi ile tescillenmiş.Velhasıl bağlantıları yaptım birde baktım mal defolu,sonra dvdleri okumuyor birde kumada adam gibi almıyor gelde dellenme şimdi.
Bunun üzerine Ürün Sayfası na giriş yapıp yorum yazdım ama aylar aylar oldu yorum onay almadı.Ha demekki ulan vatandaş ürün kötü ise yazmıycaksın, pof pof ediceksin şahlandırcaksın.

Ürün ne mi oldu?

İade ettim ürünü 3. gününde.

Yine başka bir üründe aynı şekilde olumsuz bir yorum yazdım çünkü o ürün elime geçmiş kullanmışım vede tecrübelerimi yazmışım ama sizce onaylandın mı? Tabi ki hayır.

Anladım ki bu memlekette kötü yorum yapmıycan yoksa adam o malı nasıl satıcak demi?Neyse dostlar böyle yerlerden mal alırken yorumlardan ziyade araştırmalar yapın özellikle bağımsız olan forumlarda ilgili ürünler için test eden yada o ürünü kullanma şansını yakalayan insanlardan fikir alın derim.

One thought to “Bir hepsiburada hikayem”

  1. işte bilmediklerimiz ve asla bilemeyecek olduklarımız. Neden böyle oluyor anlamadım yani sırf para hırsımıdır. Tamam siten güzel iyi de satış yapıyorsun ama kaliteni koru be kardeşim. Sen buraya gelmek için bir sürü para harcadır. İşte ne bileyim googleye reklam verdin. Ama kaliteni koruman için mal ne olursa olsun yorumlara izin ver. Bırak satılmasın. Kaliteyi paraya tercih ediyorlar. Olmaz böyle bir şey. Yazık vallahi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir